Czyszczenie
i polimeryzacja posadzek

Zadbane, czyste podłogi to wizytówka każdego lokalu. Specjalizujemy się w czyszczeniu posadzek różnych typów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń przeznaczonych do mycia i doczyszczania podłóg, możemy przywrócić atrakcyjny wygląd nawet najbardziej zaniedbanym wnętrzom w obiektach przemysłowych, halach, magazynach czy sklepach. Usługi doczyszczania podłóg wykonywane są przez doświadczonych pracowników naszej firmy, przy pomocy nowoczesnego sprzętu i wysokiej jakości środków chemicznych, dzięki czemu sprzątanie jest efektywne i zajmuje stosunkowo niedużo czasu. Rodzaje posadzek jakie czyścimy: kamienne, betonowe, pcv, płytki ceramiczne, gres.

Zakres usług

Mycie i zamiatanie podłóg wszystkich typów.
Profesjonalne doczyszczanie powierzchni pokrytych silnymi zabrudzeniami.

Polimeryzację posadzek wykonujemy poprzez:

  • przygotowanie powierzchni – w pierwszej kolejności dokładnie odkurzamy /zamiatamy czyszczoną powierzchnię, następnie rozprowadzamy na powierzchni odpowiedni striper, który usunie problematyczne plamy z olejów i tłuszczu oraz stare warstwy polimerowe. Kolejny krok to wyczyszczenie ręcznie lub maszynowo powierzchni, którą opracowujemy. Po usunięciu brudu i pozostałości starych powłok polimerowych kilkukrotni neutralizujemy czystą wodą czyszczoną powierzchnię,
    a następnie dokładnie osuszamy
  • nałożenie warstw polimerowych – ten etap możemy rozpocząć dopiero gdy powierzchnia posadzki jest dokładnie przygotowana
    i osuszona. Ilość nakładanych warstw zależy od chłonności posadzki oraz intensywności użytkowania danego obszaru. 
    W  miejscach intensywnie użytkowanych  zaleca się położenie dodatkowej Kolejne warstwy nakładamy  w momencie kiedy mamy pewność, że pierwsza warstwa już wyschła, przybliżony czas schnięcia to 20 – 60 minut. Czas schnięcia poszczególnych warstw zależy od chłonności powierzchni , temperatury powietrza, wilgotności, rodzaju polimeru.
  • konserwacja powierzchni- czyli codzienne dbanie o czystość posadzki. Aby utrzymać posadzkę w jak najlepszym stanie zaleca się stosowanie odpowiednich  techniki sprzątania oraz właściwych  środków pielęgnacyjnych. Warto w tym celu używać preparatów, które posiadają w swoim składzie również polimery zgodne z tymi, które znajdują się już w położonej powłoce polimerowej.

Czyszczenie fug epoksydowych

Skontaktuj się z nami!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru